Uus veebileht: www.AnnapurnaJoogastuudio.ee

Selg ja kael korda!   

Annapurna Joogastuudio esimene oma toode - seljavenitusrihm selja ja kaela pingete vabastamiseks.            

Annapurna Joogastuudios on nüüd rihmad, mille abil saab korrastada oma lülisamba joondumist ning lõdvestada kogu selja ja kaela pingeid. Parima tulemuse annab paralleelne kõhu- ja seljalihaste treenimine ning hatha jooga.

 

Hind: 38€ 

Rihmast: Selja venitamiseks mõeldud rihm on valmistatud tugevast materjalist. Kasutusmugavuseks on lisatud pehmendus, mis jääb asendis rippudes toetama alaselga ja keerdub ümber reite. Pehmenduse saab ka ära võtta. Rihma otstes on aasad, mis võimaldavad seda konksude otsa riputada. Rihma pikkus on ca 3,3 m ja laius 6 cm. Optimaalne riputuslaius on 60-70cm. Kui rihm on lakke paigaldatud, võiks alumine aas asetseda kasutajal umbes tuharate kuni ristluu kõrgusel.

Kui soovid osta, palun kirjuta: annely.naukas@gmail.com

 

Vaata siit kasutamise videojuhendit!

Tugev pehmendusega rihm

Otstes on aasad

Anne-Ly Naukas / Annapurna: "Olen seda venitust praktiseerinud terve suve jooksul aiatööde puhkepausidel ning päeva lõpul ja kogemus on suurepärane! 1-2 minutise rippumise jooksul vabanevad sundasendist tekkinud lihaspinged - peenarde juures küürutamisel või taimekastide tõstmisel väsinud seljalihased lõdvestuvad kiiresti. Samuti leevendab rippuv asend kaela-turja pingeid.
Rippudes enne joogatundi minut või paar ning lõdvestudes ja jätkates hatha joogaga, peaks vabanema valu ja ebamugavust põhjustavad pinged alaseljas, turjas ja kaelas. Parim tulemus on muidugi regulaarse kasutamise korral!
Hästi mõjub rippumine ka pikalt kestva arvutitöö vahepausidel või mistahes istuva töö või sundasendi puhul - lõdvestab turja ja kaela pingeid, teeb pea selgeks ja mõjub ka silmadele hästi."

 

KASUTUSJUHEND

Selle meetodi tõhusust kinnitas ka osteopaat Pierre Kanadast, kes joogaõpetajaid funktsionaalse anatoomia teemadel koolitab.

Ta kinnitab, et selle meetodi regulaarsed kasutajad on vabad erinevatest alaselja- ja kaelaprobleemidest. Samuti aitab regulaarne rippumine, koos liigutustega kõhu- ja seljalihaste tugevdamiseks, seada paika ja tugevamate kõhulihastega toestada alla vajunud organeid.

 

VASTUNÄIDUSTUSED & ETTEVAATUSABINÕU

Siiski selline rippumine ei sobi igaühele ning on mitmeid terviseprobleeme millede puhul pea alaspidi olek ei ole soovitatav. Kui Sa ei ole kindel, kas see meetod Sinule sobib, palun konsulteeri osteopaadiga!

Soovitatav on esimestel kordadel rippuma minna alati kellegi juuresolekul ning teadlikult aistinguid eristades ja järk-järgult lõdvestudes.

Kui alaseljas või mujal ilmneb terav valu, tuleb asendist kohe rahulikult välja tulla ja selili lõdvestuda!

 

Teised vastunäidustused on: 

Madal lihastoonus ehk väga vähene treenitus, "loksuvad" liigesed ehk lõtvunud liigesesidemed (madal lihastoonus).

Head tervist!

Annapurna