Uus veebileht: www.AnnapurnaJoogastuudio.ee

Teematund kõigile huvilistele: "Oma kõhu ujjayi massaaž"

Teematundi juhendab Anneli Hallik

 

 

Kui soovid osaleda, palun kirjuta: jooga.aditri@gmail.com

Kohtade arv on piiratud! 

Aeg:

Osalustasu: 25 €

 

"Oma kõhu ujjayi massaaži" autor on Laurier-Pierre Desjardins - (Kanada ostöopaat, funktsionaalse anatoomia õpetaja ning Babadži kriya jooga praktik). Ostöopaatide ringkonnas kutsutakse sama tehnikat "Ostöopaatiliseks kellaks".
Tehnikat sooritatakse tühja kõhuga (viimasest söögist 3 tundi), selililamangus, riided seljas, kuid kõhu ala osaliselt vabastatud masseerimise tarbeks. NB! Kasutame seesamiõli, mistõttu vajalik oleks panna seekord selga riided, mis võivad veidi õliseks minna! Võta palun kaasa märkmik ja pliiats, sest kõik ei pruugi meelde jääda!

Kogu massaažitehnika omandamise järgselt on hea sooritada seda iseseisvalt iga päev 3 kuu vältel (aega kulub selleks edaspidi iga kord ca 10–15 min). Tulemuseks, peale 3 kuud, on kõhuõõne organite sidekoe põhjalik pingetest vabanemine, sealhulgas põletikega seotud pingetest ning ka organite omavaheline normaalne joondumine kehas. Tehnika vähendab tuntavalt üldisi igapäevastressist kogunenud pingeid alakõhus, vähendab soolestiku talitlusega seotud probleeme, naistel parandab munasarjade tervist ning joondab emaka asendi õigeks, meestel vajalik jällegi muuhulgas ka eesnäärme heaks terviseks.

 

Massaažitehnika ühe osana omandame ühe oluliseima lihase – diafragma ehk vahelihase pingest vabastamise tehnika ja vastava hingamistehnika. See kombineeritud massaaživõte võimaldab parandada oluliselt hingamisekvaliteeti kõigil, eriti aga neil, kellel on hingamisega seotud häireid. Tulemusi annab koheselt peale tehnika sooritamist.

Vastunäidustused kogu massaažikompleksiks: rasedus, emakasisene spiraal, hiljutine operatsioon.