Uus veebileht: www.AnnapurnaJoogastuudio.ee

Joogastuudiost


Annapurna Joogastuudio vahendab huvilistele ja edasijõudnud joogaõpilastele autentset joogateadmist ning mitmekesist ja kvaliteetset praktikavõimalust. Annapurna Joogastuudio on nii brändi nimi kui ka nimi saal-stuudiole, mis asub Tallinna vanalinnas, Müürivahe 31-1 (2. korrus). 

 

Avasime oma uksed 2016. aasta jaanuaris pärast remonti, mille tagajärjeks on pisut rohkem huvilisi mahutav saal ja värsked värvitoonid!

 

Joogastuudios tegutsevad praegu peamiselt joogaõpetajad ja terapeudid, kes on

Ingvar Villido Teadlikkuse Rakendamise Kooli õpilased ja õpilaskogukonna liikmed. Nad on jätkuvalt aktiivsed kogukondlikes tegemistes ja isiklikes õpingutes.

Need kriya hatha jooga õpetajad on läbinud Ingvar Villido Teadliku Muutuse Kunsti kursused, saanud pühenduse Babaji Kriya jooga tehnikatesse ning on osa võtnud Kriya hatha jooga õpetajate koolitusest Jan Durga Ahlundi või MTÜ Lilleoru Kriya hatha jooga süvaõppe ja juhendajate kursusest Anne-Ly Naukase juhendamisel.

Õpingute edukat läbimist kinnitab rahvusvaheliselt tunnustatud joogapetaja sertifikaat või MTÜ Lilleoru poolt välja antud joogaõpetaja tunnistus. 

 

Joogastuudio ruume kasutavad ka teised joogaõpetajad, kes esindavad mõnda teist koolkonda ning on tunniplaanis märgitud külalisõpetajaks.

 

Tunniplaanis on kuvatud regulaartunnid, kursused ja teraapiate ajad.

Menüü valikust ÕPETAJAD  leiad meie joogaõpetajate ja terapeutide kaunid pildid ning tuvustused.

TUNNIPLAANI alt leiad tundide kuukava tabelina ja valikuvõimalusi märksõnadena...

Tundidega saab liituda kogu hooaja jooksul!

Muudes küsimustes palun võta ühendust